İade Şartları Ve Gizlilik

 İade Koşulları

Cayma hakkı nedir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince, alıcıların mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın almanın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve herhangi bir cezai şart ödemeden satın aldıkları ürünleri iade etme hakları vardır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

  • Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibii hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Sitemizde Satılan Ürünler Fantezi İç giyim Fantezi Kostüm Ve Fantezi Aksesuar Sebebi İle  hijyenik durumu hassas olan ürünleriNiteliğinde Olduğunda iade değişim Mümkün değildir

 

  • Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.
  • Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz.
  • Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki Firmamız  kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturmalısınız.
  • Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık olması durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekir.
  • Tutanak tutturarak ürünü teslim almadan görevliye kapıda iade edebilirsiniz. Ürününüz  Firmamız Tarafından kaynaklı Yanlış Beden ,Yanlış Model ,Kusurlu,Defolu ,veya Ayıplı Ürün  ise iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • 0212 637 55 60 Nolu Telefondan veya Email.info@lablinque.com.tr bilgilendirme Yapılmalıdır .
  • Firmanın Bilgisi Olmadan İade Kabul Edilmez Kargolar Teslim alınmaz
  • Firmamız kaynaklı Hatalardan Kargo Ücreti Firmamız Tarafından Karşılanır

Gizlilik Bildirimi

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır. Üye profili verileri, sadece lablinque.com.tr tarafından, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, içerik zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile kullanılabilir.

Kredi kartı ile online ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgileriniz sitemizde tutulmamaktadır.


Firmamız ve siparişleriniz ile ilgili her türlü sorunuzu info@lablinque.com.tr 
adresine e-mail göndererek veya
0212 637 5560 nolu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.
kontrollerinden sonra ürün hazırlanarak adreslerine gönderilir

 

 


IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.